Сендвіч-панелі Trimo

Сортування:
Виводити по:

ПРОФІЛЬ КОМПАНІЇ TRIMO

Від дня заснування компанії в 1961 році компанія Trimo увійшла в число провідних європейських компаній в розробці оригінальних і комплексних рішень в будівництві каркасних конструкцій, покрівлі, фасадів, сталевих конструкцій та модульних систем. Хороша репутація компанії в області інновацій, якості і клієнтської підтримки продовжує вражати в ході досліджень і завоювань нових ринків і відкриття нових можливостей.

З самого початку, сталий розвиток займало центральне місце в діяльності компанії Trimo і представляло собою одну з основ організаційної культури і стратегічної мети Trimo. Як соціально відповідальна компанія Trimo вибирає переважно екологічно нешкідливу продукцію, програми та технології виробництва.

Знання експертів, надійність і націленість на майбутнє - це основні елементи, які супроводжують Trimo по всьому світу. Сьогодні Trimo продає свої продукти і послуги під власним брендом в більш ніж 60 країнах світу. Trimo створила торговельну мережу в майже 30 країнах і має виробничі потужності в Словенії та Сербії.

 
ФАКТИ
Проекти в більш ніж 100 країнах по всьому світу
Більш ніж 50 млн м2 фасадів і дахів, вироблених за 50+ років
Приблизно 500 співробітників
Торгова мережа майже в 30 країнах
 
МЕТА 
Ми прагнемо поставляти архітектурні фасадні системи, які:
Цінуються архітекторами і розробниками специфікацій
Вносять інновації в основу наших продуктів
Створюють унікальні, гнучкі рішення
З'єднують естетику і видатну функціональність
Підтримуються чудовим обслуговуванням клієнтів
 
БАЧЕННЯ
Вибір № 1 в Європі за досконалу естетику, функціональність, інновації та обслуговування клієнтів.