Фасадна штукатурка

Сортування:
Виводити по:

Фасадна штукатурка в Києві  

  На сучасному будівельному ринку особливою популярністю користуються оздоблювальні матеріали, які використовуються для створення, як декоративних фасадів, так і застосовуються в системах утеплення.  

   Ні для кого не є секретом, що фасад будинку вимагає обробки не тільки для того щоб надати будівлі гарний зовнішній вигляд, а й захистити стіни від руйнівного впливу навколишнього середовища, забезпечити додаткову звукоізоляцію і утеплити фасад. Спеціально для цих цілей призначена фасадна штукатурка, яка захищає стіни від проникнення води, залишаючись при цьому паропроницаемой, а також дозволяє отримати гладку і фактурну поверхню. Купити фасадну штукатурку споживачі можуть для застосування в вирівнюванні стін, утеплити і захистити фасад, закрити тріщини, вибоїни і декорувати в залежності від індивідуальних переваг і смаку. Фасадну штукатурку можна розділити на два види: ремонтну і декоративну. Широкий асортимент, представлений на ринку, дозволяє купити фасадну штукатурку декількох видів: мінеральні, силікатні, акрилові і силіконові. Спеціальні в'яжучі речовини, що входять до складу сприяють низькому поглинанню води, завдяки чому фасад будинку довгий час залишається чистим. Структурні штукатурки славляться своєю ідеальною рівною структурою, що надає формам чіткість і неповторний вигляд.

  Фасадна штукатурка короїд отримала свою назву через свою структури і є дуже красивим, якісним оздоблювальним матеріалом, який вважається екологічно чистим, безпечним і ідеально підходить для використання, як житлових приміщень, так і громадських. Зовні фасадна штукатурка складається з численних нерівностей, швидко сохне і дуже ефективна. Головною особливістю і безперечною гідністю штукатурки є можливість витримувати сильні механічні навантаження, досить проста в нанесенні, добре піддається чищенню і атмосферостійка.

  Фасадна штукатурка Київ здатна зміцнити пухкий верхній шар цегли або бетону, тим самим підвищуючи термін його експлуатації, обов'язково бути вогнестійкою і володіти достатньою здатністю до зчеплення з оброблюваною поверхнею. Штукатурна суміш складається з мармурової крихти та цементу.

  Фасадна штукатурка короїд ціна вважається демократичною, це найбільш вигідний і довговічний варіант для споживачів бажаючих облагородити фасад житлового будинку.

  Безпосередньо для підготовки поверхонь до нанесення завершального покриття застосовуються сухі суміші для штукатурних робіт, ефективно і повністю заповнюють всі нерівності і порожнечу. Суха фасадна штукатурка виготовлена ​​на цементній основі, застосовується при зовнішніх і внутрішніх роботах, для здійснення високоякісної штукатурки фасадів будівель різного призначення.

Вибір і покупка фасадної штукатурки.

  У своїй практиці ми часто стикаємося з тим, що під час кожного ремонту необхідно ретельно вирівнювати стіни або стелі. Тому, на ринку будматеріалів, свого часу, з'явилося найбільш оптимальний засіб покриття поверхонь - штукатурка.

  Завдяки штукатурці Ви завжди маєте можливість надати естетичного вигляду і оригінальність свого помешкання, як з внутрішньої сторони, так і з зовнішньої. Саме тому, на сьогоднішній день, будь-який вид штукатурного матеріалу користується величезним попитом серед людей, які роблять ремонт.

  Штукатурка - це розчин, який наноситься в кілька етапів. Вона застосовується для вирівнювання різних поверхонь, виправлення численних дефектів як цегляної стіни, так і інших видів стін.

  До того ж, штукатурку використовують з метою запобігання потрапляння вологи, поліпшення звуко- і теплоізоляції стін, а в будинках з дерев'яною конструкцією забезпечує протипожежну безпеку.

  Для того, щоб не зіпсувати ремонт, давайте для початку розберемося яку потрібно купити штукатурку.

  Категорії штукатурки:

  • проста - призначена для ремонтних робіт в підвальних і інших нежитлових
  • приміщеннях;поліпшена - використовується в житлових і громадських
  • приміщеннях;високоякісна - служить для обробки квартир з високими вимогами до малярської роботи.

  Не забувайте, що замовляти штукатурку конкретного виду для певного приміщення потрібно тільки після узгодження з проектом.

  За способами нанесення штукатурка підрозділяється на:

  • мокру (монолітну);
  • суху (у вигляді окремих аркушів).

  Монолітна штукатурка в Києві є твердий шар на робочій поверхні, оброблений спеціальним розчином.

  За допомогою сухої штукатурки здійснюється внутрішня отделочка роботи в приміщенні з оптимальною вологістю повітря в ньому. До її складу входять гіпсові обшивальні листи, просто кажучи гіпсокартон, який може прикріплятися до поверхні за рахунок шурупів, цвяхів або мастики.

  При роботі з гіпсокартоном для обробки стін і стель, значення штукатурки різко зростає.

  На сайті нашого інтернет-магазину «Метр» Ви можете купити штукатурку дуже високої якості і за самим приємним цінами.

  Замовити штукатурку у нас легко, просто і доступно.

 Прикрашаємо фасад: як правильно вибрати штукатурку

  Якщо ви хотіли б удосконалити або змінити зовнішній вигляд свого будинку, то це легко можна зробити за допомогою правильно обраної штукатурки. Але купити фасадну штукатурку не так то й просто, адже асортимент на сучасному ринку дуже широкий. Виробники прагнуть вразити покупця властивостями і можливостями, що часто змушує витрачати багато часу на вибір потрібного покриття.

  Щоб правильно купити фасадну штукатурку, необхідно звернути увагу на бажаний колір і фактуру. Якщо з цим ви визначитеся, то далі справа піде набагато швидше. можна виділити акрилові, мінеральні, силіконові і силікатні. Все залежить від сполучного матеріалу, який використовують для виготовлення.

 Особливості фасадних штукатурок

  Зараз замовити мінеральну штукатурку дуже просто. Це полімери, які з'єднані з цементом, що значно покращує властивості і підвищує еластичність. У силіконової штукатурки використовують силіконову смолу, в акрилової - акрилову смолу, в силікатної - водне калієве скло. Штукатурки мінеральні в Києві часто використовують для обробки стін з натуральних матеріалів або стіни, утеплені мінеральною ватою для теплоізоляції.

  Вирішальним при виборі штукатурки є не тільки її вид, а й можливості. Покрытие внешних стен должно быть долговечным, надежным и полноценно выполнять свои функции, а именно защищать от внешних воздействий.

  Выбираем долговечную штукатурку для фасада

 По стойкости среди видов штукатурки лидирует акриловая. При этом штукатурки минеральные в Киеве считаются наименее стойкими. Если вам нужна долговечность, то здесь стоит отдать предпочтение акриловому и силиконовому покрытию. В нашем регионе биологическая коррозия играет решающую роль в определении стойкости.

 Варто зауважити, що довговічність фасаду явно не асоціюється з яскравими тонами. Оскільки з часом колір втрачає свою яскравість, то і фасад втрачає привабливість. Відповідно більш яскраві штукатурки спочатку роблять менш довговічними. Світлі відтінки краще зберігають свої кольори і прослужать вам значно довше.

Вибирайте покриття для стін з урахуванням власних бажань, практичності і ваших фінансових можливостей, оскільки зараз є з чого вибирати.