Модульна фасадна система Qbiss One

в наявності
Ціна:
2200,00 грн
К-ть:  

Короткий опис

Прорив в дизайні і технологіях. Модульна фасадна система, яка стала ідеальною альтернативою звичайному вентильованого фасаду.
 
Qbiss One - це заводська модульна фасадна система, яка є набагато більш якісним будівельним рішенням в порівнянні з традиційними навісними фасадними системами (несуча стіна і вентильований фасад). Qbiss One поєднує в собі естетику, функціональність і дохід від інвестицій (ROI) в одному скоєному вирішенні
 
Довговічна, ізольована і вогнестійка, фасадна система Qbiss поєднує мінімалістичні деталі і архітектурні особливості, в результаті представляючи собою закінчене технічне рішення, яке не потребує додаткових робіт на будмайданчику, крім як монтажу.
 
 
Модульна фасадна система Qbiss One була розроблена у відповідь на вимоги дизайну та архітектури; міцність, гладкість, закруглені кути, виділений тіньової шов і обширна колірна гамма розширюють можливості для архітекторів, а різні монтажні стилі додають свободу дій для тих архітекторів, які прагнуть розширити межі проектування.
 
Без сумніву, Qbiss One - одна з найбільш плоских огороджувальних будівельних конструкцій в світі. Надзвичайно пласка і тверда, система залишається абсолютно гладкою навіть на елементах великих розмірів, чого неможливо досягти за звичайними системами вентильованих фасадів.
 
Зазначена ціна фасадної системи Trimo Qbiss One за 1 кв.м є орієнтовною, точна ціна визначається фахівцями компанії трима після надання Вами специфікації.
 
Звертайтеся: +38 096 777 43 65
 
                       info@metr.com.ua
 
 

Залишити свій відгук