Фарба напівматова стійка Caparol Samtex 10

Aртикул: 895640 в наявності
Об'єм:
10 л
Ціна:
5088,00 грн
К-ть:  

Короткий опис

Інтер'єрна тонкошарова фарба з водовідштовхуючим ефектом, високоекологічна E.L.F. Для фарбування гладких та рельєфних поверхонь, шпалер. Стійка до різного роду забруднень і дії неабразивних  миючих засобів, призначена для частого миття.

- БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

ВИБІР КОЛЬОРУ по каталогам: Caparol 3D SYSTEM PLUS, CAPAROLCOLOR!

 

-ТОНУВАННЯ МАШИННИМ СПОСОБОМ в системі ColorExpress в переважну більшість  самих популярних в свісі каталогів: Capoarol 3D plus, Caparol Color system, RAL, NCS, Panton, Relius, Sadolin,Tikkurila та багато інших!

 

Тип фарби

Латексна ( Штучна дисперсія )

Витрати фарби на 1м² одношарового покриття (приблизно)

100-140 мл/м²

Точна витрата визначається шляхом пробного нанесення. 

Розбавлення

Розбавляєтся чистою водою.

До 3% для заключного (фінішного) шару.)

До 10% для грунтовочного та проміжного шару.

Час висихання

4 - 6 годин можна наносити слідуючий шар.

Повністю суха поверхня, яка може піддаватися навантаженням, через 3 дні після нанесення.

При більш низькій температурі і підвищеній вологості повітря час висихання збільшується.

Нижня температурна межа при нанесенні та висиханні

На протязі всього часу нанесення та висихання температура середовища та основи має дорвнювати або бути вищою + 5 °C

Нанесення

Наносити щіткою, валиком, розпилювачем.

Колір

База 1 - біла.

Тонування

Фарба шивковисто-глянцева преміум-класу Samtex 10 ( Самтекс 10 ) тонується машинним способом в системі ColorExpress в большість кольорів і відтінків найпопулярніших в світі каталогів : Capoarol 3D plus , Caparol Color system , RAL , NCS , Panton , Relius , Sadolin , Tikkurila та багато інших .

 

Фарба Samtex 10 (Самтекс 10) тонується вручну полнотоновимі фарбами. При індивідуальній тонування фарби вручну необхідно змішувати все необхідну кількість матеріалу між собою, щоб уникнути відмінностей відтінків.

Екологічність

Фарба для здорового життя. Без шкідливих виділень. 

Щильність

1,4 г/см³

Ступінь глянцю DIN EN 13300

Шовковисто-матова (Seidenmatt)

Стійкість до вологого стирання і миття DIN EN 13300

1-й клас

Фарба стійка до вологого стирання і частого миття

Покривна здатність фарби DIN EN 13300

2-й клас

Покривної здатності фарби при виході 7 м²/1л 

Термін експлуатації

Більш ніж 5 років

При відхиленні від нормальних умов експлуатації термін експлуатуції скорочується.

Сухий залишок (шар) DIN 1062-1

50 - 100 мкм

Сфера застосування

Для гладких, стійких до стирання внутрішніх покриттів з шовковисто-глянцевою поверхнею. Фарба без шкідливих емісій і без розчинників. Особливо придатна для поверхонь, які піддаються значним навантаженням. Добре миється водою і стійка до дезинфікуючих засобів. Чудово підходить для покриття структурних, рельєфних, тиснених шпалер, склошпалер, добре підкреслює структуру шовковисто- глянцевим ефектом.

Лікарні, готелі, кафе, офіси, школи, дитячі садки, медичні заклади, адміністративні установи, а також житлові приміщення в приватному секторі.

 

Samtex 10 (Самтекс 10) - латексна фарба для внутрішніх робіт, на основі акрилової смоли. Фарба Samtex 10 (Самтекс 10) торгової марки Caparol проводиться в Німеччині. Samtex 10 (Самтекс 10) найпопулярніша фарба в Україні, оскільки при відносно невисокій ціні, володіє великим комплексом корисних властивостей. Інтер'єрна фарба Samtex 10 (Самтекс 10) найбезпечніша фарба для здоровя людини і навколишнього середовища. 

Фарба Caparol (Капарол) Samtex 10 (Самтекс 10) призначена для створення супер-міцного, водовідштовхувального, довговічного, стійкого до вологого стирання покриттів. Тонкошарова фарба Samtex 10 (Самтекс 10) ідеально підходить для фарбування гладких поверхонь (стіни під фарбування), структурованих, фактурних підстав, стеклообоев, тисненням шпалер під фарбування, шовковисто-глянсова ступінь глянцю яскраво виражено підкреслює неповторний рельєф поверхні, а на гладких поверхнях необхідна висококачаственная підготовка підставах.

Samtex 10 (Самтекс 10) може без сумнівів застосуються в приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як ванні кімнати, душові, санвузли і багато інші приміщення, в яких необхідно застосовувати покриття з водовідштовхувальним ефектом.      

Інтер'єрна фарба Samtex 10 (Самтекс 10) не містить розчинників, без емісій шкідливих речовин. Samtex 10 (Самтекс 10) соотвтствует вимогам дуже суворого європейського стандарту екологічності E.L.F. Вміст органічних летких речовин у фарбі Samtex 10 (Самтекс 10) в 30 разів менше допустимих європейських норм, встановлених для водоемульсійних фарб. Ці чудові показники дозволяють використовувати фарбу Samtex 10 (Самтекс 10) для фарбування стель і стін в дитячих кімнатах, житлових приміщеннях, дитячих садах, школах, лікарнях, операційних, полеклініках, аптеках, офісних центрах, виробничих приміщеннях, торгових центрах, магазинах, місцях общественнго користування і багатьох інших приміщеннях з підвищеними гігієнічними трбованіямі.

Під час нанесення і висихання водоемульсійних фарб виділяється найбільша кількість шкідливих летючих речовин. Після повного висихання фарби, в процесі експлуатації покриття, цих речовин виділяється на багато менше, але не варто забувати, що вони є. У таких якісних фарбах як Samtex 10 (Самтекс 10) кількість шкідливих речовин, содіться до нуля. Шкідливі леткі речовини, що входять до складу фарб, при тривалому впливі накопичуються в організмі людини або тварини. Велика концентрація таких речовин може зменшити опірність організму (еммунітет), викликати алергію, різні хронічні захворювання, імпотенцію, безпліддя, рак. В фарбі Samtex 10 (Самтекс 10) таких речовин дуже мало, з цього можна сміливо заявити - фарба Samtex 10 (Самтекс 10) найбезпечніша для здоров'я маляра, замовника і його близьких.

Чудова покриваність фарби Samtex 10 (Самтекс 10) - 2-й клас, дозволяє маляра дуже легко за два шару перекрити фарбується. Інтер'єрна фарба Samtex 10 (Самтекс 10) сама економічна фарба: десятьма літрами (10 л) фарби Samtex 10 (Самтекс 10), не докладаючи особливих зусиль, можна забарвити в два шари сорок квадратних метрів (40 м²) поверхні, отримавши при цьому високоякісне, безпечне для здоров'я людини і навколишнього середовища покриття.

В ході експлуатації фарба Samtex 10 (Самтекс 10), перешкоджає забрудненню, легко піддається вологого прибирання, відмінно миється з використанням необразівних миючих побутових засобів, відповідає 1-го класу вологого стирання по DIN EN 13300.

 

 

Залишити свій відгук