Сортування:
Виводити по:

У будівництві, ремонті та реставрації одним з незамінних помічників є клейові суміші, які користуються особливою популярністю, завдяки ним можна ефективно збільшити продуктивність праці і знизити матеріаломісткість. Купити клей фасадний можна для проведення різних робіт, найчастіше клейова суміш використовується в системі утеплення фасаду для приклеювання теплоізоляції (мінеральної вати, пінопласту) та фасадної плитки.

На сучасному ринку представлений великий вибір продукції з різним складом, від різних фірм виробників і цінових категорій. В даний час пінопласт затребуваний в будівництві, його використовують для утеплення приміщення зсередини і утеплюють фасади будинків, підвали та інші об'єкти. Пінопласт кріпиться до стін або стель, за допомогою наклеювання листів на поверхню і закріплення їх дюбелями. Клей для пінопласту ціна доступна для будь-якого користувача, допоможе зробити зовнішнє утеплення стін якісно і швидко. Не варто забувати, що після придбання клей для пінопласту необхідно правильно зберігати: берегти від вологи і сонячних променів, а також від різких температурних перепадів. Це чудовий будівельний матеріал, який може стати корисним на будь-якій стадії проведення ремонтних робіт. Клей для пінопласту ціна порадує покупця своїм співвідношенням вартості і якості. Якісний клей, який використовується для утеплення будівель, не повинен бути дуже рідким, паропроникним і володіти стійкістю до впливу атмосферних явищ. При цьому щільність досить високою, щоб значно заощадити витрати, витрати електроенергії і час.

Купити клей для пінопласту вісокої якості можна через інтернет, що не віходячі з дому, де уявлень широкий асортимент, что дозволити вібрато якісний клей, Який буде добре склеюваті, що не віпускаті тепло. Клей для пінопласту має скроню силою зчеплення и не стікає з вертикальних поверхонь, Досить простий и Зручний в застосуванні, а головне не токсичні для здоров'я людини ні в процесі нанесення, ні в подалі.

Серед величезного вибору якісної продукції на будівельному ринку можна виділити клей Caparol, досить відомої німецької компанії Сараrоl, яка є безсумнівним лідером на ринку Німеччини і славиться своєю високою якістю і новітніми технологіями. Клей Caparol має бездоганну якість серед покупців у всьому світі, стійкий до атмосферних опадів, має гарну міцність і паропроникністю.